Kariéra

Pracovní příležitosti

Vážení,

rádi bychom Vám v naší společnosti ZVU Engineering a.s. nabídli pozici projektanta potrubních systémů. Hledáme spolehlivého a svědomitého kandidáta či kandidátku.

Pracovní náplň:

  • Zpracování projektové dokumentace v chemickém a petrochemickém průmyslu, energetice či průmyslu zpracování paliv
  • Kontrola projektové dokumentace včetně její koordinace
  • Komunikace s dalšími členy projekčního týmu
  • Práce v s Autodesk Plant 3D
  • Práce v programu CAE Pipe

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru strojním
  • Znalost AJ nebo NJ výhodou
  • Znalost Autodesk Plant 3D
  • Zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně

Nabízíme:

  • Pružnou pracovní dobu
  • Mzdové ohodnocení odpovídající kvalifikaci a praxi
  • Možnost dalšího profesního růstu a rozvoje v rámci společnosti
  • Stabilní a přátelský pracovní kolektiv s minimální fluktuací
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Stravování v areálu (jídelna, bistro)
  • Pracovní telefon a notebook
  • UP eBenefity

Pokud Vás tato nabídka zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, pošlete nám prosím svůj životopis.

Těšíme se na Vaši odpověď.

Helena Jedličková

vedoucí oddělení služeb a compliance

helena.jedlickova@zvu.cz